ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Mazury powrót na stronę główną

Miejsce na reklamę
tel. (075) 64 19 919


Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów


PRZEWODNIKI PO REGIONIE -

Mazury


Malownicze tereny, poprzecinane morenowymi pagórkami i dolinami rzek, rozległe kompleksy leśne, piękne pejzaże oraz błękit jezior wzbogacony kolorytem białych żagli... Mazury. Oderwij się od zgiełku życia codziennego i spędź kilka dni na łonie natury w jej najpiękniejszym wydaniu. Nie zapomnij o nowym Przewodniku Praktycznym Pascala "Mazury"!


Polska z historią


Zamiast żmudnych studiów i godzin spędzonych w archiwach przewodnik proponuje bezpośredni kontakt z historią Polski - równie pouczający, ale zdecydowanie bardziej przyjemny. Fanom rekonstrukcji historycznych polecamy turnieje rycerskie, inscenizacje słynnych bitew oraz festyny. Prawdziwi miłośnicy historii wcielają się w role rycerzy, wikingów czy żołnierzy napoleońskich, by jak najwierniej oddać atmosferę zamierzchłych epok. Entuzjastów regionalnych ciekawostek zachęcamy do odwiedzenia muzeów i skansenów. Wiele z nich oprócz stałych ekspozycji proponuje ciekawe wystawy czasowe, umożliwiające lepsze poznanie historii naszego kraju. Niecodzienne przeżycia czekają także wielbicieli zabytków przekształconych w hotele. Nic tak nie działa na wyobraźnię, jak noc spędzona w łożu stylizowanym na dawne prycze zakonników, w oczekiwaniu na przyjście ducha komtura - dobrego opiekuna zamku.


Polska


Wydawnictwo Pascal proponuje serię przewodników, w których dwa elementy - zdjęcia i tekst - składają się na pasjonującą opowieść o ludziach i krajach. Przejrzysta kompozycja oraz bogactwo informacji ułatwiają zaplanowanie podróży, a dzięki licznym fotografiom książki te będą także idealną pamiątką z wakacji.Rzadko kiedy snując marzenia o podróżach i wzdychając do hiszpańskich kurortów albo zabytków Włoch i Francji uświadamiamy sobie, jakim ciekawym i różnorodnym krajem jest Polska. A przecież tak niewiele potrzeba, by odkryć na własnym podwórku coś niepowtarzalnego, zaskakującego, a nawet egzotycznego.Najciekawsze i najbardziej atrakcyjne regiony Polski: Mazowsze i Małopolska, Pomorze, Warmia i Mazury, Suwalszczyzna, Podlasie, Wielkopolska, Dolny Śląsk i Opolszczyzna, Sudety, Lubelszczyzna, Bieszczady i Roztocze, Beskidy, Tatry i Pieniny.


Mazury, Warmia, Suwalszczyznana weekend


Przewodnik "Mazury, Warmia, Suwalszczyzna" został napisany z myślą o czytelniku. Zapewnia łatwy dostęp do wszelkich informacji przydatnych w czasie podróży. Mazury to raj dla żeglarzy i kajakarzy, a także miłośników ciszy i spacerów po lesie.


Mazury


Mazury nie potrzebują reklamy. Malownicze ukształtowanie terenu poprzecinanego morenowymi pagórkami i dolinami rzek, rozległe kompleksy leśne, a przede wszystkim setki jezior przesądzają o ogromnej popularności tego regionu.


Jazda konna


W bogato ilustrowanym kompendium wiedzy o koniach i jeździe konnej dokładnie opisano typy, rasy i grupy koni, ich umaszczenie i odmiany, język ciała, narowy, nałogi i choroby. Zaprezentowano poszczególne konkurencje sportu jeździeckiego (ujeżdżenie, skoki przez przeszkody, powożenie, woltyżerka), styl western, jeździectwo paraolimpijskie, hipoterapię, gry i zabawy (polo, pony games) oraz wymagania, jakie należy spełnić, aby uzyskać odznaki jeździeckie. Omówiono też techniki jazdy konnej.


Mazury i Suwalszczyzna. Przewodnik rowerowy


W przewodniku zamieszczono opisy 27 wycieczek rowerowych po najciekawszych okolicach Mazur: od Garbu Lubawskiego poprzez Olsztyn i okolice, ziemię pasymską, pogranicze mazursko-kurpiowskie, Pojezierze Mrągowskie i Ełckie, Giżycko, Suwalszczyznę aż do Równiny Augustowskiej. Spokój i cisza dzikich zakątków, wakacyjna atmosfera gwarnych ośrodków turystycznych oraz towarzystwo żeglarzy, kajakarzy i oczywiście rowerzystów.


Atlas Polski


Bogactwo map tematycznych, przystępne opisy, piękne fotografie, liczne zestawienia i wykresy... wybierz "Atlas Polski" Pascala, a wiedza o Polsce przestanie być dla Ciebie tajemnicą!


Polska z dzieckiem przewodnik dla całej rodziny


Planujesz urlop z dzieckiem? Chcesz spędzić wakacje w kraju, ale nie wiesz które miejsce wybrać? Gdzie pojechać, by tak dla Twojego dziecka, jak i dla Ciebie urlop był niezapomnianym przeżyciem ? Odpowiedź znajdziesz w najnowszym wydaniu "Polski z dzieckiem" Pascala!
Jeśli chciałbyś umieśćić link do tej strony, poniżej masz gotowy kod.

ONLINE 89 (1) licznik: strona główna | mapa strony | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0,551 sek.